קצת עלינו | רכב אדום

קצת עלינו

אנו באבי מערכות שמע ומיגון לרכב פועלים בענף אביזרי הרכב למעלה מ27 שנה בהם צברנו ניסיון ומוניטין רב. החזון של אבי מערכות לרכב הוא לספק שירות מקצועי במטרה להתאים לכל לקוח את הפתרון הייחודי עבורו.

אנו מעוניינים לתת ללקוח חוויה משפחתית ובטוחה המבוססת על אמון הדדי ושירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר. אנו באבי מערכות שמע ומיגון לרכב שמנו לעצמנו למטרה להקשיב לצרכי הלקוח, לעבוד עם אחריות ולמצוא פתרונות לכל כיס.

קצת עלינו | רכב אדום

מעבדת תיקונים

אבי מערכות שמע ומיגון לרכב מעמידה לרשות קהל הלקוחות מעבדת תיקונים אשר מופעלת על ידי אנשי מקצוע הפועלים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף.

אבי מתמחה בתיקוני מרימי חלונות, נעילות מרכזיות, מערכות מיגון ובנייה בהתאמה אישית למכוניות עתיקות.

מעוניינים לתקן מערכת מולטימדיה ? לא מוכנים לוותר על הרדיו דיסק הישן ? השלט של הרכב עושה בעיות ? – אנו באבי מערכות נבצע עבורכם תיקון יעיל לכל תקלה.

קצת עלינו | רכב אדום

התקנות

אבי מערכות שמע ומיגון לרכב מציגים מוניטין רב וניסיון בהתקנות מגוון של מוצרים ואביזרים לרכב. ענף הרכב מציע פתרונות מגוונים המאפשרים להתאים לכל רכב את הפתרון המותאם עבורו.

אנו באבי מערכות מציעים מגוון התקנות הכולל מערכות מולטימדיה, מערכות סאונד והגברה,מערכות אזעקה, מצלמות דרך,גלאי רוורס, שלטי נוחות ,כיסויים בהזמנה מראש ועוד מגוון מוצרים בהתאמה אישית.

אם יש בכם את הרצון לשדרג את חווית הנהיגה שלכם, אנו באבי מערכות שמע ומיגון לרכב נייעץ לכם כיצד לקבל את הפתרון הטוב ביותר המותאם לרכב ולתקציב שברשותכם.

קצת עלינו | רכב אדום

בדיקות מיגון

חברות הביטוח שולחות את לקוחותיהן לבדיקות מיגון על מנת לקבל את האישורים להפעלת הביטוח. אבי מערכות שמע ומיגון לרכב מורשה כל חברות הביטוח לבדיקות מיגון.

על מנת לקבל את האישור לחברת הביטוח אנו ממליצים לא לקחת סיכונים מיותרים, לקבל אישור מוסמך. אבי מערכות שמע ומיגון לרכב מספקת שירות זה ללא תשלום.